algemene info‎ > ‎

lessenrooster 2018 2019

rooster woordkunst-drama

rooster dans

 

DOMEIN MUZIEK

     
      

EERSTE GRAAD (6-7 jaar)     

JongLeren met Muziek A woe 13.00-14.00 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
JongLeren met Muziek B woe 14.00-15.00 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Vioolinitiatie ma, di, woe, do, za     Peter Nys  
      

TWEEDE GRAAD (vanaf 8 jaar en volwassenen)     

Muzieklab 1A + GM1A ma 16.15-17.15 u. + woe 15.00-16.00 u. MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 1B + GM1B di 16.15-17.15 u. + woe 13.00-14.00 u. S. Van Damme KLAS 4
Muzieklab 2A + GM2A ma 17.15-18.15 u. + woe 16.00-17.00 u. MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 2B + GM2B di 17.15-18.15 u. + woe 14.00-15.00 u. S. Van Damme KLAS 4
Muzieklab 3 + GM3 ma 18.15-19.15 u. + woe 18.00-19.00 u. MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 4A ma 19.15-20.15 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 4B di 18.15-19.15 u.     S. Van Damme KLAS 4
Muzieklab 1 volw woe 19.00-20.00 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
Muzieklab 2 volw woe 19.00-20.00 u.     S. Van Damme KLAS 4
Muzieklab 3 volw woe 21.00-22.00 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
GM 1,2,3 volw woe 20.00-21.00 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
GM 4 jongeren volgens instrument        
      

DERDE GRAAD (vanaf 12 jaar en volwassenen)     

Muzieklab 1 woe 16.00-17.00 u.     Sigrid Van Damme KLAS 4
Muzieklab 2 woe 18.00-19.00 u.     Sigrid Van Damme KLAS 4
Muzieklab 3 di 19.15-20.15 u.     Sigrid Van Damme KLAS 4
Muzieklab 1,2,3, volw ma 20.15-21.15 u.     MC. Van Weyenbergh KLAS 9
      

DERDE EN VIERDE GRAAD (vanaf 15 jaar en volwassenen)     

Zang musical/atelier musical zat 10.00-12.00 u.     Barbara de jonge/Ludwig Van Gijsegem  
Musical Dans zat 12.00-13.00 u.     Delphine Hertsens  
Groepsmusiceren blazers vrij 18.30-19.30 u.     Gudrun François THEATERZAAL
Groepsmusiceren stijkers ma 19.00-20.00 u.     Peter Nys THEATERZAAL
Groepsmusiceren gitaar       Kristien Van Riet KLAS 21
Groepsmusiceren piano woe     Elissaveta Vassileva KLAS 19
  zat     Jan Erauw  
Groepsmusiceren vocaal (koor) di 19.15-20.15 u.     Ludwig Van Gijsegem KLAS 14
Begeleidingspraktijk piano vrij, zat     Patrick Coppejans KLAS 18
Arrangeren vrij, zat     Patrick Coppejans KLAS 18
Improviseren vrij, zat     Patrick Coppejans KLAS 18
Muziektheorie af te spreken     (directeur)  
      

KORTLOPENDE STUDIERICHTING (vanaf 15 jaar en volwassenen)     

Muziek Maestro! di 19.45-21.45 u.     Hilde Pien KLAS 17
      

INSTRUMENT/ZANG     

Viool ma, di, wo, do, za     Peter Nys  
Cello ma     Suzanne Vermeyen KLAS 13
Gitaar ma, di, wo, za     Kristien Van Riet KLAS 7
Dwarsfluit ma, woe     Sigrid Van Damme KLAS 12
Klarinet vrij     Gudrun Françhois KLAS 8
Saxofoon di, do     Franky Van Laere KLAS 8
Koper ma     Ivo Hendrickx KLAS 16
Slagwerk ma     Tom Raes KLAS 2
Slagwerk di, za     Peter Cools KLAS 2
Piano ma, di, wo, do     Elissaveta Vassileva KLAS 19 / THEA.
Piano do     Griet Caluwaerts KLAS 19
Zang ma, di, wo, za     Ludwig Van Gijsegem KLAS 14
Elektrische gitaar za     Erik Campo KLAS 8
basgitaar di     Peter Cools KLAS 2
      

DOMEIN WOORDKUNST-DRAMA     

      

EERSTE GRAAD (6-7 jaar)     

JongLeren met Woord 1 + 2 za 09.00 - 10.00 u.     Barbara De Jonge TONEELKLAS
      

TWEEDE GRAAD (vanaf 8 jaar)     

Woordatelier 1 wo 14.00-15.00 u.     Lara D'Hose THEATERZAAL
Woordatelier 2 wo 13.00-14.00 u.     Lara D'Hose THEATERZAAL
Woordatelier 3 wo 16.00-17.00 u.     Lara D'Hose THEATERZAAL
Woordatelier 4 wo 15.00-16.00 u.     Lara D'Hose THEATERZAAL
      

DERDE GRAAD (vanaf 12 jaar en volwassenen)     

Woordlab  1  wo 14.00-15.00 u.     Barbara De Jonge TONEELKLAS
Woordlab 2 en 3 ma 17.15-18.15 u.     Barbara De Jonge TONEELKLAS
      

VIERDE GRAAD (vanaf 15 jaar en volwassenen)     

Dramalab zat 12.00-13.00 u.     Barbara De Jonge TONEELKLAS
Theater ma,woe, zat/ma, do     Barbara De Jonge/Willem Verheyden TONEELKLAS
Verteltheater ma,woe, zat/ma, do     Barbara De Jonge/Willem Verheyden TONEELKLAS
Spreken en presenteren ma, do     Willem Verheyden TONEELKLAS
Figurentheater ma, do     Willem Verheyden TONEELKLAS
Cabaret en comedy ma, woe, zat     Barbara De Jonge TONEELKLAS
Improvisatietheater ma, woe, zat     Barbara De Jonge TONEELKLAS
      

DOMEIN DANS     

      

EERSTE GRAAD (6-7 jaar)     

JongLeren met dans 1A woe 14.00-15.00 u.     Birgit Hannes BALLETKLAS
JongLeren met dans 1B zat 10.00-11.00 u.     Delphine Hertsens BALLETKLAS
JongLeren met dans 2A zat 11.00-12.00 u.     Delphine Hertsens BALLETKLAS
JongLeren met dans 2B woe 13.00-14.00 u.     Birgit Hannes BALLETKLAS
      

TWEEDE GRAAD (vanaf 8 jaar)     

Danslab 1 ma 17.15-18.15 u. + za 9.00-10.00 u. Delphine Hertsens BALLETKLAS
Danslab 2A ma 16.15-17.15 u. + do 16.15-17.15 u. Delphine Hertsens BALLETKLAS
Danslab 2B di 16.15-17.15 u. + woe 15.00-16.00 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab 3 ma 19.15-20.15 u. + vrij16.15-17.15 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab 4 ma 18.15- 19.15 u. + di 17.15-18.15 u. Delphine Hertsens BALLETKLAS
      

DERDE GRAAD (vanaf 12 jaar)     

Danslab Klassieke dans 1 do 17.15-18.45 u. + vrij 17.15-18.15 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab Klassieke dans 2 en 3 ma 20.15 -21.15 u. + do 18.45-20.15 u. Delphine Hertsens BALLETKLAS
      

VIERDE GRAAD (vanaf 15 jaar)     

Danslab klassieke dans 1 di 18.15 -19.45 u. + woe 16.00-17.30 u. Delphine Hertsens/Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab klassieke dans 2 woe 18.00-20.00 u. + vrij 18.15-19.15 u. Birgit Hannes BALLETKLAS
Danslab klassieke dans 3 woe 20.00-22.00 u. + vrij 19.15-20.15 u. Birgit Hannes BALLETKLAS
      

SPECIALISATIE (vanaf 15 jaar)     

Danslab klassieke dans  vrij 20.15-22.15 u.     Birgit Hannes BALLETKLAS